MS27466T13Z4SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27466T13Z4SA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 4C 4#16 SKT RECP
Foi de date: MS27466T13Z4SA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27466T13Z4SA
Număr parc MS27466T13Z4SA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 4C 4#16 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1480 pcs Fișa cu date MS27466T13Z4SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL C
Shell Size - Introduceți 13-4 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-35398
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 4 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Black
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27466T13Z4SA-LC
MS27466T13Z4SA-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT