JMXHH1G12MSUDSM
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXHH1G12MSUDSM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JMXHH1G12MSUDSM
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Foi de date: JMXHH1G12MSUDSM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JMXHH1G12MSUDSM
Număr parc JMXHH1G12MSUDSM Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4110 pcs Fișa cu date JMXHH1G12MSUDSM.pdf
Voltaj 100V terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 1-12 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Finish - Serie JMX
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de poziții 12
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Rear Side Nut
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 2.5A Materiale de contact Copper Nickel