JMXFH1G12FSUDSM
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXFH1G12FSUDSM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JMXFH1G12FSUDSM
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Foi de date: JMXFH1G12FSUDSM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JMXFH1G12FSUDSM
Număr parc JMXFH1G12FSUDSM Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3205 pcs Fișa cu date JMXFH1G12FSUDSM.pdf
Voltaj 100V terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 1-12 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Finish - Serie JMX
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de poziții 12
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50/68 - Dust Protected, Dust Tight, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 2.5A Materiale de contact Copper Nickel