JBXEA2G16FCSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXEA2G16FCSDS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JBXEA2G16FCSDS
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Foi de date: 1.JBXEA2G16FCSDS.pdf2.JBXEA2G16FCSDS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile JBXEA2G16FCSDS
Număr parc JBXEA2G16FCSDS Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2097 pcs Fișa cu date 1.JBXEA2G16FCSDS.pdf2.JBXEA2G16FCSDS.pdf
Voltaj 730V terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 2 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serie JBX
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de poziții 16
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact -