JBXEA1G10FSSDP
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JBXEA1G10FSSDP
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: JBXEA1G10FSSDP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JBXEA1G10FSSDP
Număr parc JBXEA1G10FSSDP Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1806 pcs Fișa cu date JBXEA1G10FSSDP.pdf
Voltaj 300V terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 1 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serie JBX
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de poziții 10
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front or Rear Side Nut
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 2.5A Materiale de contact -