D38999/26WH53PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/26WH53PC-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/26WH53PC-LC
Număr parc D38999/26WH53PC-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1066 pcs Fișa cu date
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL H Shell Size - Introduceți 23-53
Shell Material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series III ambalare Bulk
Alte nume 1792-32902 Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 53
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Olive Drab Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.768" (44.91mm)
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 20
Contact Formă Circular Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/26WH53PC
D38999/26WH53PC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
In stoc: 1079 pcs
Descarca: D38999/26WH53PC.pdf
RFQ
D38999/26WH53PD
D38999/26WH53PD
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
In stoc: 796 pcs
Descarca: D38999/26WH53PD.pdf
RFQ
D38999/26WH53PCL
D38999/26WH53PCL
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
In stoc: 1482 pcs
Descarca:
Descriere: MILDTL 38999 III PLUG
Descarca:
D38999/26WH53PC-LC
D38999/26WH53PC-LC