D38999/26WD15SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/26WD15SC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Foi de date: D38999/26WD15SC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/26WD15SC
Număr parc D38999/26WD15SC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1328 pcs Fișa cu date D38999/26WD15SC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL D
Shell Size - Introduceți 15-15 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Alte nume D3899926WD15SC
SD38999/26WD15SC
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A, 13A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Olive Drab Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/26WD15SC
D38999/26WD15SC
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP