D38999/26MH32PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/26MH32PD
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului MILDTL 38999 III PLUG
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 872 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 872 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/26MH32PD
Număr parc D38999/26MH32PD Producător Souriau Connection Technology
Descriere MILDTL 38999 III PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 872 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL H
Shell Size - Introduceți 23-32 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Orientare D
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 32
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy