D38999/24ZF32SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24ZF32SC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului MILDTL 38999 III JAM NUT
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 953 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24ZF32SC
Număr parc D38999/24ZF32SC Producător Souriau Connection Technology
Descriere MILDTL 38999 III JAM NUT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 953 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL F
Shell Size - Introduceți 19-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Alte nume 874D38999/24ZF32SC
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Ratingul curent 7.5A