D38999/24FJ37PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FJ37PC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului MILDTL 38999 III JAM NUT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FJ37PC
Număr parc D38999/24FJ37PC Producător Souriau Connection Technology
Descriere MILDTL 38999 III JAM NUT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1071 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL J
Shell Size - Introduceți 25-37 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Alte nume 874D38999/24FJ37PC
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Ratingul curent 13A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Silver Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/24FJ37PC-LC
D38999/24FJ37PC-LC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT