D38999/24FF18SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FF18SC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului MILDTL 38999 III JAM NUT
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 715 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 715 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FF18SC
Număr parc D38999/24FF18SC Producător Souriau Connection Technology
Descriere MILDTL 38999 III JAM NUT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 715 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL F
Shell Size - Introduceți 19-18 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Alte nume 874D38999/24FF18SC
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 (14 + 4 Triax) Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 18 (14 + 4 Triax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Ratingul curent 5A, 45A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Marine, Military
produse asemanatoare
D38999/24FF18SD
D38999/24FF18SD
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: MILDTL 38999 III JAM NUT
In stoc: 715 pcs
Descarca:
RFQ
D38999/24FF18SA
D38999/24FF18SA
In stoc: 585 pcs
Descarca:
RFQ
D38999/24FF18SC-LC
D38999/24FF18SC-LC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT