D38999/24FD19SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FD19SD
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului MILDTL 38999 III JAM NUT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FD19SD
Număr parc D38999/24FD19SD Producător Souriau Connection Technology
Descriere MILDTL 38999 III JAM NUT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1805 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL D
Shell Size - Introduceți 15-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Alte nume 874D38999/24FD19SD
Orientare D Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Ratingul curent 7.5A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/24FD19SD
D38999/24FD19SD
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
In stoc: 1180 pcs
Descarca: D38999/24FD19SD.pdf
RFQ
D38999/24FD19SE
D38999/24FD19SE
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: MILDTL 38999 III JAM NUT
In stoc: 1568 pcs
Descarca:
RFQ
D38999/24FD19SD-LC
D38999/24FD19SD-LC
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT