D38999/24FD18SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FD18SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FD18SN
Număr parc D38999/24FD18SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 2215 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL D
Shell Size - Introduceți 15-18 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Alte nume SD38999/24FD18SN
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A