D38999/24FD15SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/24FD15SD
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului MILDTL 38999 III JAM NUT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile D38999/24FD15SD
Număr parc D38999/24FD15SD Producător Souriau Connection Technology
Descriere MILDTL 38999 III JAM NUT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1670 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL D
Shell Size - Introduceți 15-15 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Alte nume 874D38999/24FD15SD
Orientare D Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Ratingul curent 7.5A, 13A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Marine, Military
produse asemanatoare
D38999/24FD15SD
D38999/24FD15SD
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT