D38999/20MJ46SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/20MJ46SC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 46C MIXED SKT RECP
Foi de date: D38999/20MJ46SC.pdf
Starea stocului 581 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 581 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/20MJ46SC
Număr parc D38999/20MJ46SC Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 46C MIXED SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 581 pcs Fișa cu date D38999/20MJ46SC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL J
Shell Size - Introduceți 25-46 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Alte nume SOUD38999/20MJ46SC
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 46 (44 + 2 Coax) Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Ratingul curent 7.5A, 13A, 45A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare - Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D38999/20MJ46SB-LC
D38999/20MJ46SB-LC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
In stoc: 954 pcs
Descarca: D38999/20MJ46SB-LC.pdf
RFQ
D38999/20MJ46SC-LC
D38999/20MJ46SC-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8D 46C MIXED SKT RECP
In stoc: 1370 pcs
Descarca: D38999/20MJ46SC-LC.pdf
RFQ
D38999/20MJ46SD-LC
D38999/20MJ46SD-LC