D38999/20MJ29SC
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/20MJ29SC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
  • Mesaj
Specificațiile D38999/20MJ29SC
Număr parc D38999/20MJ29SC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 1163 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL J
Shell Size - Introduceți 25-29 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Alte nume SD38999/20MJ29SC
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 29 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 13A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare - Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Marine, Military
produse asemanatoare
D38999/20MJ29SC
D38999/20MJ29SC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP