D38999/20MH55PA
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/20MH55PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului MILDTL 38999 III WALL MOUNT
  • Mesaj
Specificațiile D38999/20MH55PA
Număr parc D38999/20MH55PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere MILDTL 38999 III WALL MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1000 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL H
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Alte nume 874D38999/20MH55PA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Ratingul curent 7.5A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Marine, Military
produse asemanatoare
D38999/20MH55PB-LC
D38999/20MH55PB-LC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
In stoc: 6687 pcs
Descarca: D38999/20MH55PB-LC.pdf
RFQ
D38999/20MH55PA-LC
D38999/20MH55PA-LC
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
In stoc: 1421 pcs
Descarca: D38999/20MH55PA-LC.pdf
RFQ
D38999/20MH55JN
D38999/20MH55JN
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
In stoc: 677 pcs
Descarca:
D38999/20MH55PA-LC
D38999/20MH55PA-LC