D38999/20JF32SC
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/20JF32SC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului MILDTL 38999 III WALL MOUNT
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D38999/20JF32SC
Număr parc D38999/20JF32SC Producător Souriau Connection Technology
Descriere MILDTL 38999 III WALL MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1841 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL F
Shell Size - Introduceți 19-32 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 32
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Olive Drab
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
produse asemanatoare
D38999/20JF32SB-LC
D38999/20JF32SB-LC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT