D38999/20FH32PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D38999/20FH32PC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile D38999/20FH32PC
Număr parc D38999/20FH32PC Producător Souriau Connection Technology
Descriere MILDTL 38999 III WALL MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1098 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL H
Shell Size - Introduceți 23-32 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series III
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 32
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy