BACC63DB25-61SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63DB25-61SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 525 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63DB25-61SN
Număr parc BACC63DB25-61SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 525 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-61 Shell Material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serie BACC63, 8D
ambalare Bulk Alte nume SBACC63DB25-61SN
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A