BACC63CU25D43SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63CU25D43SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului BACC 53C 23#20, 20#16 SKT RECP
Foi de date: BACC63CU25D43SN.pdf
Starea stocului 415 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 415 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC63CU25D43SN
Număr parc BACC63CU25D43SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere BACC 53C 23#20, 20#16 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 415 pcs Fișa cu date BACC63CU25D43SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-43 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie BACC63, 8D
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 43
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Flange
Material Inflamabilitate - Introduceți materialul Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy