BACC63CT17-26PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63CT17-26PC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile BACC63CT17-26PC
Număr parc BACC63CT17-26PC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1076 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 17-26 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie BACC63, 8D
ambalare Bulk Alte nume SBACC63CT17-26PC
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 7.5A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC63CT17-26PN
BACC63CT17-26PN
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PIN
In stoc: 911 pcs
Descarca:
RFQ
BACC63CT17-26PCH
BACC63CT17-26PCH
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE