BACC63CT15D19SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63CT15D19SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile BACC63CT15D19SN
Număr parc BACC63CT15D19SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1488 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-19 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie BACC63, 8D
ambalare Bulk Alte nume SBACC63CT15D19SN
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A