BACC63CT15-18PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC63CT15-18PB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile BACC63CT15-18PB
Număr parc BACC63CT15-18PB Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1095 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-18 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Serie BACC63, 8D
ambalare Bulk Alte nume SBACC63CT15-18PB
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
descriere detaliata 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 7.5A