8T720F41SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T720F41SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 41C 41#20 SKT J/N
Foi de date: 8T720F41SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 634 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 634 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T720F41SN
Număr parc 8T720F41SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 41C 41#20 SKT J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 634 pcs Fișa cu date 8T720F41SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-26598
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8T720F41SN-LC
8T720F41SN-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT