8T622Z55SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T622Z55SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 55C 55#20 SKT PLUG
Foi de date: 8T622Z55SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 532 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 532 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T622Z55SN
Număr parc 8T622Z55SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 55C 55#20 SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 532 pcs Fișa cu date 8T622Z55SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-26160
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare Black
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8T622Z55SN-LC
8T622Z55SN-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE