8T618F32PN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T618F32PN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Foi de date: 8T618F32PN-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8T618F32PN-LC
Număr parc 8T618F32PN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1589 pcs Fișa cu date 8T618F32PN-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 18-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T ambalare Bulk
Alte nume 1792-25817 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 32
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.389" (35.28mm)