8T616Z26SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T616Z26SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Foi de date: 8T616Z26SA-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 814 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T616Z26SA-LC
Număr parc 8T616Z26SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 814 pcs Fișa cu date 8T616Z26SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 16-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T ambalare Bulk
Alte nume 1792-25745 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Black Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Black Zinc Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.279" (32.48mm)