8T614B18SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T614B18SB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 18C 18#20 SKT PLUG
Foi de date: 8T614B18SB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T614B18SB
Număr parc 8T614B18SB Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 18C 18#20 SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1086 pcs Fișa cu date 8T614B18SB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-25382
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy