8T420B39PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T420B39PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Foi de date: 8T420B39PN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 876 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 876 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T420B39PN
Număr parc 8T420B39PN Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 876 pcs Fișa cu date 8T420B39PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-25141
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy