8T320F39SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T320F39SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Foi de date: 8T320F39SN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8T320F39SN
Număr parc 8T320F39SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 39C 37#20 2#16 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1041 pcs Fișa cu date 8T320F39SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-24885
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8T320F41SN-LC
8T320F41SN-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
In stoc: 1204 pcs
Descarca: 8T320F41SN-LC.pdf
RFQ
8T320F39SN-LC
8T320F39SN-LC
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT