8T220F39PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T220F39PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Foi de date: 8T220F39PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 867 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 867 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T220F39PN
Număr parc 8T220F39PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 39C 37#20 2#16 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 867 pcs Fișa cu date 8T220F39PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-24428
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8T220F39SA
8T220F39SA
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8T 39C 37#20 2#16 SKT RECP
In stoc: 864 pcs
Descarca: 8T220F39SA.pdf
RFQ
8T220F39PN-LC
8T220F39PN-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT