8T220B41SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T220B41SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 41C 41#20 SKT RECP
Foi de date: 8T220B41SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 917 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 917 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T220B41SN
Număr parc 8T220B41SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 41C 41#20 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 917 pcs Fișa cu date 8T220B41SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-24396
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy