8T220B39PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T220B39PN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Foi de date: 8T220B39PN-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 927 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T220B39PN-LC
Număr parc 8T220B39PN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 927 pcs Fișa cu date 8T220B39PN-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 20-39
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T ambalare Bulk
Alte nume 1792-24373 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 39
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount