8T024B61PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T024B61PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 61C 61#20 PIN RECP
Foi de date: 8T024B61PN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 794 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 794 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T024B61PN
Număr parc 8T024B61PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 61C 61#20 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 794 pcs Fișa cu date 8T024B61PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-23832
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy