8LT723Z55PA
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT723Z55PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 55C 55#20 PIN J/N
Foi de date: 8LT723Z55PA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 751 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT723Z55PA
Număr parc 8LT723Z55PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 55C 55#20 PIN J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 751 pcs Fișa cu date 8LT723Z55PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-22877
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy