8LT723F53SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT723F53SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Foi de date: 8LT723F53SA-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT723F53SA-LC
Număr parc 8LT723F53SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1386 pcs Fișa cu date 8LT723F53SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 23-53
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-22799 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 53
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount