8LT721F39SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT721F39SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 39C 37#20 2#16 SKT J/N
Foi de date: 8LT721F39SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 915 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 915 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT721F39SN
Număr parc 8LT721F39SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 39C 37#20 2#16 SKT J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 915 pcs Fișa cu date 8LT721F39SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-22595
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy