8LT721F16SB
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT721F16SB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 16C 16#16 SKT J/N
Foi de date: 8LT721F16SB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT721F16SB
Număr parc 8LT721F16SB Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 16C 16#16 SKT J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1020 pcs Fișa cu date 8LT721F16SB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-22557
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8LT721F16SN-LC
8LT721F16SN-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
In stoc: 1165 pcs
Descarca: 8LT721F16SN-LC.pdf
RFQ
8LT721F16SB-LC
8LT721F16SB-LC