8LT721F11PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT721F11PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 11C 11#12 PIN J/N
Foi de date: 8LT721F11PN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT721F11PN
Număr parc 8LT721F11PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 11C 11#12 PIN J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1129 pcs Fișa cu date 8LT721F11PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-22535
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 23A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8LT721F11PN-LC
8LT721F11PN-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT