8LT721B16PA
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT721B16PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 16C 16#16 PIN J/N
Foi de date: 8LT721B16PA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 959 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT721B16PA
Număr parc 8LT721B16PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 16C 16#16 PIN J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 959 pcs Fișa cu date 8LT721B16PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-22441
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy