8LT715F18PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT715F18PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 18C 18#20 PIN J/N
Foi de date: 8LT715F18PN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT715F18PN
Număr parc 8LT715F18PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 18C 18#20 PIN J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1133 pcs Fișa cu date 8LT715F18PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-22049
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8LT715F18BN
8LT715F18BN
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 18C 18#20 SKT J/N
In stoc: 1308 pcs
Descarca: 8LT715F18BN.pdf
RFQ
8LT715F18PN-LC
8LT715F18PN-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT