8LT715B18SB-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT715B18SB-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Foi de date: 8LT715B18SB-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8LT715B18SB-LC
Număr parc 8LT715B18SB-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1275 pcs Fișa cu date 8LT715B18SB-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-18
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-21906 Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 18
Culoarea carcasei Olive Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount