8LT525F43SN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT525F43SN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Foi de date: 8LT525F43SN-LC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT525F43SN-LC
Număr parc 8LT525F43SN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1026 pcs Fișa cu date 8LT525F43SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-21270 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 43
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.890" (48.01mm)
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 16 (20), 20 (23)
Contact Formă Circular Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8LT525F44AN
8LT525F44AN
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 8C 4#16 4#8 PIN PLUG
In stoc: 545 pcs
Descarca: 8LT525F44AN.pdf
RFQ
8LT525F44PC-LC
8LT525F44PC-LC
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE