8LT525B24SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT525B24SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Foi de date: 8LT525B24SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 784 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT525B24SN
Număr parc 8LT525B24SN Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 784 pcs Fișa cu date 8LT525B24SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-24 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-20971
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A, 23A Materiale de contact Copper Alloy