8LT523B21SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT523B21SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 21C 21#16 SKT PLUG
Foi de date: 8LT523B21SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8LT523B21SN
Număr parc 8LT523B21SN Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 1028 pcs Fișa cu date 8LT523B21SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-20585
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy