8LT521Z16SA
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT521Z16SA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 16C 16#16 SKT PLUG
Foi de date: 8LT521Z16SA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 632 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT521Z16SA
Număr parc 8LT521Z16SA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 16C 16#16 SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 632 pcs Fișa cu date 8LT521Z16SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-20537
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy