8LT521F39SB
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT521F39SB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Foi de date: 8LT521F39SB.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 958 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT521F39SB
Număr parc 8LT521F39SB Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 39C 37#20 2#16 SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 958 pcs Fișa cu date 8LT521F39SB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-20459
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy