8LT521F39PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT521F39PA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
Foi de date: 8LT521F39PA-LC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT521F39PA-LC
Număr parc 8LT521F39PA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1157 pcs Fișa cu date 8LT521F39PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-39
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-20448 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 39
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.642" (41.71mm)