8LT521B16SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT521B16SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Foi de date: 8LT521B16SA-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT521B16SA-LC
Număr parc 8LT521B16SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1061 pcs Fișa cu date 8LT521B16SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-16
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-20218 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 16
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.642" (41.71mm)